Podmínky akce ObyAuto

Tato akce platí do 28. 2. 2021

ObyAuto (Ford Chausson FD1, 2003, 2.4 TDE 92 kW) je možné si zapůjčit v libovolné dny (pracovní, víkendy, svátky) od 1. 3. 2021 do 30. 6. 2021. Kdo si dříve objedná daný termín (například přes jarní prázdniny dětí), ten ho má rezervovaný.

ObyAuto se stanem

Minimální doba pronájmu ObyAuta jsou 3 dny (72 hodin). Chcete-li se například do Prahy vracet až v pondělí, a ObyAuto vrátit do 15:00, můžete si ObyAuto vyzvednout v pátek od 15:00 a dál. Není ale problém se předem dohodnout na posunutí vyzvednutí nebo vracení o několik hodin dříve či později.

klikněte pro online kalendář

Máte-li díky naší akci nárok na několik dní pronájmu ObyAuta ZDARMA, a je to méně než 3 dny, je potřeba si počet dní zbývající do minimálního trvání pronájmu (3 dny) dokoupit za 1.500 Kč za den.

Máte-li díky naší akci nárok na pronájem ObyAuta zdarma na minimální počet 3 dní, a chcete ObyAuto využívat déle, můžete si libovolný počet dní dokoupit za 1.500 Kč za den.

ObyAuto dostanete plně funkční a soběstačné (elektřina, plyn, voda, nafta), takže v něm můžete několik dní cestovat, jíst i spát, aniž byste museli zajíždět někam do kempu.

ObyAuto zvenku

V našem ObyAutě máte k dispozici ledničku s mrazákem na plyn, tříplotýnkový plynový vařič, dřez na umývání nádobí, plynové topení s rozfukem po celé nástavbě (včetně bezpečnostních čidel).

ObyAuto uvnitř

Po celou dobu pronájmu ObyAuta můžete využívat kazetové splachovací WC a sprchu s teplou vodou.

sprcha, WC a umyvadlo

Součástí pronájmu ObyAuta je nová základní sada hrnců, nádobí, příborů, hrníčků a skleniček, vše v odolném provedení pro kempování.

V našem ObyAutě si s sebou můžete vzít také své pejsky, protože spodní palanda má mříže, díky kterým si pejsci nejen bezpečně cestují, ale když si chcete zajít někam kam psi nesmí (například na prohlídku zámku), počkají na vás pejsci, aniž by v ObyAutě mohli cokoliv zničit. Palanda má z obou stran dvířka s mřížemi, takže i když sedíte venku pod markýzou na kempingovém nábytku, mohou si pejsci hovět uvnitř na posteli a dívat se na vás, aniž by vám někam utekli.

Zadní dolní palanda s mřížemi

Navíc si můžete za příplatek přiobjednat:

  • Kempingový nábytek (4x pohodlná rozkládací křesílka, 1x rozkládací stůl pro 4 osoby): 100 Kč za den
Kempinkové křesílko, stůl a nádobí
  • Stan: 100 Kč za den
  • Elektrická koloběžka (výkon 1.200 W, rychlost až 35 km/hod., kola 10 palců, kotoučové brzdy, dojezd 90 km, sedátko, nosnost 150 kg, skládací, USB port pro dobití např. telefonu): 100 Kč za den
elektrická koloběžka

Pro všechny objednávky přijaté do 31. 1. 2021 od nás obdržíte zapůjčení elektrické koloběžky na celou dobu pronájmu ObyAuta zcela ZDARMA ?.

V našem ObyAutě můžete po České republice projet libovolný počet kilometrů, kolik nafty si koupíte, takovou vzdálenost můžete za objednaný počet dní procestovat. Součástí ObyAuta je vestavěná offline navigace s velkým displejem.

vestavěná navigace

V ObyAutě máte k dispozici Wi-Fi se 100 GB dat, takže můžete dle potřeby pracovat na notebooku i tabletu, dívat se na videa z YouTube, nebo na všechny televizní programy základní nabídky T-Mobile TV.

Vyzvednutí ObyAuta je na hlídaném parkovišti v Praze – Modřanech, kde si můžete po celou dobu zapůjčení ZDARMA ponechat své osobní auto.

ObyAuto máme plně pojištěné pro potřeby půjčovny obytných vozů, takže jsou kryté všechny pojistné události, jaké mohou nastat. Nemusíte se tedy obávat například ztráty klíčů od ObyAuta, výměny pneumatiky (zdarma provede servisní služba), vážné závady (pojišťovna zajistí váš odvoz do hotelu a hradí tam pobyt) nebo krádeže ObyAuta, atd.

Zapůjčení ObyAuta je podmíněno složením vratné kauce ve výši 15.000 Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů nám prosím zavolejte na číslo 7777 59 888 (pracovní dny 10 – 18:00, víkendy a svátky 12 – 18:00).

NENÍ PRO VÁS PRONÁJEM OBYTNÉHO AUTA TO PRAVÉ?

Jen za 3 doporučení vám pošleme jednu podobně krásnou, námi ručně zhotovenou (metodou tečkování), a tedy celosvětově zcela originální mandalu 20 x 50 cm (základní barvu si můžete sami nadefinovat)!
dvě ukázkové mandaly 50×20 cm

Abychom vám udělali radost také za jedno nebo dvě doporučení, můžete si v takovém případě vybrat jednu menší mandalu, tj. 20×20, nebo 30×30 cm.

dvě ukázkové mandaly 20×20 cm
dvě ukázkové mandaly 30×30 cm